Wonder

najsilnejšie nechirurgické estetické zariadenie na pozdvihnutie zadku.


Vieme, že jediný spôsob, ako schudnúť a mať zdravé a vytvarované telo, je intenzívna a kontrolovaná svalová aktivita.

Wonder poskytuje revolučnú elektromagnetickú stimuláciu svalov spojenú s vysoko intenzívnou selektívnou neurostimuláciou, ktorá pôsobí súčasne na hlavné svaly tela a pomáha dosiahnuť pevný vzhľad v pohodlných sedeniach len 25 minút.

Všetky súčasné terapie na remodeláciu tela liečia iba kožu a tuk, ale Wonder je založený, aby primárne riešil svalovú hmotu. To je tajomstvo nechirurgickej liečby nadvihnutia zadku pomocou prístroja Wonder.

Prečo liečba Wonder?

Wonder, vďaka vysokej intenzite elektromagnetickej energie a selektívnej neurostimulácii, svaly tonizuje, tie rastú a rýchlo sa vyvíjajú, čo spôsobuje 52 000 svalových kontrakcií za 25 minút, čím aktivuje svaly nad rámec akejkoľvek fyziologickej normy a je zameraný na stratu tuku v oblasti okolo svalu. Ošetrenie na zväčšenie zadku s Wonderom pozostáva z rýchlych, ale efektných sedení len 25 minút, pri ktorých sa naše svaly budú intenzívne a hlboko sťahovať. Ten pocit je jedinečný a príjemný. Je účinný v 100% prípadov, dokonca aj u ľudí s indexom telesnej hmotnosti vyšším ako 30, bez ohľadu na to, aký hlboký je sval.

Vysoká intenzita elektromagnetickej energie v kombinácii so selektívnou neurostimuláciou vytvára jedinečný tonizačný a regeneračný účinok svalov. Zadoček sa zdvihne a napne už po niekoľkých sedeniach.

Účinky liečby s Wonder

  • posilnenie panvového dna
  • celulitída a striee
  • nadváha
  • posilnenie rúk

Výhody elektromagnetickej stimulácie


Zvýšená vaskularita:

ektromagnetická stimulácia svalov spôsobuje dilatáciu krvných ciev, zvyšuje zásobovanie krvou a uľahčuje zásobovanie svalových vlákien kyslíkom a živinami. Wonder napína pokožku a zlepšuje jej vzhľad.

Zníženie porúch pohybového aparátu:

v prípadoch miernej alebo stredne ťažkej skoliózy sa mu podarilo zastaviť, alebo spomaliť proces abnormálneho zakrivenia chrbtice stimuláciou chrbtového svalstva.

Zníženie telesného tuku:

ošetrenie Wonder pomáha výrazne znížiť hmotnosť, najmä telesný tuk, pričom dochádza k nárastu svalov tela. Znižuje priemer pása, bokov a stehien. Zníži objem v páse, sprevádzaný nárastom a stabilitou gluteálnych svalov.

Úplne bezpečný! Bez rizika a komplikácií!

Výkonná stimulačná kúra s Wonder, spôsobuje iba bolesť svalov niekoľko dní po ošetrení a nevyžaduje čas na zotavenie.