LPG ENDERMOLOGIE® FACE - prirodzený facelifting

  Predstavujeme LPG endermologie® face s inovovanou terapeutickou hlavicou Ergolift ( nový patent LPG) – integrovaný mikro – motor pre dvojrozmernú stimuláciu Mecano – stimulation ™ - vertikálne ( sekvenčné sanie) a horizontálne ( rýchlosť kmitania klapiek).
  Vďaka tejto inovácii sa stimulácia kožného tkaniva zvýšila o 270 % oproti predchádzájúcej LPG nemotoricej LIFT technológii!

 • Viditeľné výsledky už po prvom sedení.
 • +80% kyseliny hyalurónovej
 • 70% jemnejšia pokožka*
 • 87% jemnejšie vrásky*
 • X2 žiarivejšia pleť*
 • * HUMBERT P. et al. ClinicalInterventions in Aging 2015 : 10,1-17.

  Zjemňuje vrásky

  Koža, ktorá začína klesať a stráca svoju hustotu, vytvára vrásky a brázdy, väčšinou na tvári, krku, dekolte a rukách. Vonkajšie faktory, ako je slnko, stres, tabak alebo dokonca znečistenie môžu zrýchliť proces tvorenia sa vrások.

  Rozjasňuje pleť

  Stres, znečistenie, nedostatok spánku a užívanie tabaku sú tiež faktory, ktoré spôsobujú tmavnutie pokožky: venózna a lymfatická mikrocirkulácia sa spomaľuje a tvoria toxíny. Koža stráca svoju žiarivosť a pleť sa stáva matná.

  Spevňuje pokožku

  Koža stráca pevnosť a tonicitu, nasolabiálne záhyby sa prehlbujúci a očné viečka klesajú. Koža sa postupne rozširuje, čo vedie k všeobecnému prehĺbeniu tváre.

  Eliminuje dvojitú bradu

  Dvojitá brada nie je esteticky príjemná záležitosť a ovplyvňuje mužov i ženy všetkých vekových kategórií: narúša kontúry tváre. To je vo všeobecnosti spôsobené nahromadením tukových látok. Môže tiež vzniknúť ako vedľajší účinok klesajúcej pokožky v dôsledku zníženej syntézy prírodných kolagénových a elastínových vlákien.