Endermologie® Body pre Vašu dokonalú postavu

Endermologie® Body je špeciálne vyvinutá technológia z endermologie®, ktorá ponúka vedecky dokázané riešenie pre lokalizované miesta, kde je tuk, celulitída, ochabnutá pokožka a kontúry. Len za 6 sedení je možné preformovať Vaše telo s dlhotrvajúcim efektom. Tajomstvo Endermologie® spočíva v tukových bunkách.

Endermologie® Body aktivuje lipolýzu (štiepenie a uvoľňovanie tuku) v jadre adipocytu ( tukovej bunky). Naozaj iba za 6 sedení dosiahnete zoštíhlenie, spevnenie, vytvarovanie postavy tam, kde to najviac potrebujete.

Endermologie® Body je lokalizované ošetrenie, ktoré sa vykonáva výhradne patentovanými prístrojmi LPG. V týchto 40 minútových sedeniach uvidíte pozoruhodné zlepšenie Vašej postavy a pružnosti pokožky.

Základné efekty dosiahnuté pri použití Endermologie® Body sú:

  • Zlepšenie mikrocirkulácie
  • Zlepšenie lymfatického toku
  • Aktivácia metabolizmu
  • Zosilnenie okysličovania tkaniva, jeho výsledkom je zlepšenie tonusu kože a priľahlých tkanív
  • Aktivácia fibroblastov, jej výsledkom je zosilnenierastu kolagénu a elastínu v derme
  • Urýchlenie procesu lipolýzy
  • Imunomodelačný efekt
  • Analgetický efekt

Nový patent endermologie® kombinuje najefektívnejšie patentované technológie pre intenzívnejšiu a rýchlejšiu stimuláciu pokožky.

Zbavuje tuku

S novej patentovanou hlavicou Alliance endermologie®, umožňuje zacieliť a odstrániť špecifické oblasti odolné voči diéte a cvičeniu (ruky, chrbát, brucho, pás, stehná atď.). Pričom sa presne prispôsobí potrebám každého typu pokožky.

Zjemňuje celulitídu

Celulitída, ktorá postihuje 90% žien (dokonca aj tie najštíhlejšie a atletické), je dôsledkom ukladania sa tukov v adipocytoch (tukových bunkách) a zadržiavaní vody v tele.

Spevňuje pokožku

Vďaka kolísaniu hmotnosti, tehotenstvu, prechodu a ďalších faktorov, koža postupne stráca svoju tonicitu a pružnosť. Napriek tomu, že ovísajúca pokožka deformuje celé telo, sú na ňu náchylnejšie určité oblasti: vnútorné stehná, brucho, ramená atď.

Ľahšie nohy

Príznaky, ako ťažké, bolestivé nohy alebo opuchnuté nohy a členky, sú výsledkom zlého krvného a lymfatického obehu. Toxíny sa vytvárajú v organizme, čo vysvetľuje takéto kolísanie objemu v priebehu dňa alebo počas cyklu.

Cenník

LPG elastický overal

 
 
 
 

€ 30

Lipomassage

1 ošetrenie
40 min
 
 

€ 50

Lipomassage

balíček 6 ošetrení
40 min
 
 

€ 265

Lipomassage

balíček 10 ošetrení
40 min
(overal zadarmo)
 

€ 420

Minúta LPG extra

 
 
 
 

€ 1,50