BioRePeelCl3 – chemický peeling

Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá žiadny iný peeling. Dvojfázový gél s lipolytickou a hydrofilnou zložkou robí BioRepeelCl3 jedinečným a unikátny. Aj napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek ( pri tvári až TCA 35% a tele TCA 50%) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu. Pacient nepociťuje žiadny diskomfort.

Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCl3 bez peroxidu a bez amoniaku a bez oxidácii účinne bojuje proti následkom pôsobenia UV žiarenia, proti vráskam, pigmentáciam a prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktívne zložky účinne bojujú proti starnutiu. Hydrofilná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN A VITAMÍNOV. Tým zaisťuje hlbokú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to dodatočne k očakávanému peelingovému efektu. Lypofilná fáza chráni aktívne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, syntézu kc

Jedinečný BioRepeelCl3 je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Má bakteriostatické účinky, zmenšuje zväčšené póry a nahromadený maz, ktorý vytvára nepriaznivé prostredie pre rast baktérii a znižuje možnosť vzniku akné. Dá sa aplikovať aj v lete, nedochádza následne k tvorbe pigmentov. Dá sa kombinovať s inými ošetreniami. 8 príčin a dôvodov prečo v praxi aplikovať revolučný peeling, lifting, biorevitalizáciu a relaxáciu v jednom ošetrení. Prípravok BIOREPEELCl3 počas jedného roka dobyl viac ako 50 krajín sveta a zaujal viac než 60 000 odborníkov. Prípravok BIOREPEELCl3 je schopný riešiť viac problémov pokožky.

Prípravok BIOREPEEL Cl3 obnovuje a omladzuje pokožku bez injekcií! Je vhodný pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú podstúpiť injekčnú revitalizáciu. Táto bezbolestná procedúra je veľké plus pre ľudí so zníženým prahom bolesti. Procedúra je rýchla (15 minút) - šetrí čas klienta aj odborníka Táto procedúra nevyžaduje rehabilitáciu (rekonvalescenciu) a výborne sa kombinuje s injekčnými a prístrojovými technológiami.

Princíp chemického peelingu a olupovania je dobre známy: je to technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári, krku alebo rukách, pričom sa na pokožku aplikuje chemický roztok, ktorý spôsobuje jeho odlupovanie. Nová, regenerovaná pokožka je hladšia a menej vrásčitá ako stará pokožka. Klasické chemické peelingy obsahujú hlavne (zvyšujúce sa) silné koncentrácie kyselín, ktoré nie je vhodné aplikovať počas celého roka z dôvodu slnečného žiarenia. BioRePeelCl3 sa aplikuje každé 2 týždne - 4 až 6 krát.